Forum Weselne i Ślubne

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Forum weselne już działa. Zachęcamy do włączenia się do dyskusji.


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - natalka

Strony: [1]
1
Sale weselne / Odp: Jak wybrać salę weselną?
« dnia: 05 Styczeń, 2018, 15:13:10 »
Zwróć opinię na wielkość sali. Nasza była idealna dla gości i zabawy, ale kiedy okazało się, że chcemy foto budkę i słodki stół, to jakby się skurczyła. Pomyśl o tym co będzie na sali poza gośćmi!

2
Kreacje ślubne/Uroda / Odp: Biżuteria
« dnia: 28 Grudzień, 2017, 10:02:36 »
Wydaje mi się, że nie można przesadzać, klasyczna, elegancka biżuteria będzie idealna. Wszystko zależy od sukni. Jeżeli masz bardzo zdobną świecącą suknię, to postawiłabym na skromną biżuterie, ale jeżeli twoja suknia jest  prosta, gładka, a do tego klasyczny kok czy kucyk, to możesz sobie pozwolić na mocne, rzucające się w oczy kolczyki. Nie stawiałabym na jakieś szalone pierścionki, bo będziesz podawać ręce gościom, mogą przeszkadzać. Kolczyki będą super.

3
Dodatki / Odp: Pamiątki dla gości
« dnia: 28 Grudzień, 2017, 09:58:27 »
Może takie ciasteczka, a'la pierniczki w jakimś weselnym kształcie, np. serce z napisem: Dziękujemy! Asia i Olek :) Myślę, że to super pomysł, ładnie zapakowane, niech czekają na talerzu na gości :D Mi zrobiłoby się bardzo miło, gdybym dostała coś takiego! :) Pozdrawiam :)

4
Dodatki / Odp: Kiedy roznosić zaproszenia?
« dnia: 04 Grudzień, 2017, 14:37:55 »
Myślę że tak kilka miesięcy przed. Osobiście nie uważam, że roznoszenie ich miesiąc przed ślubem jest okej :) Wolę być poinformowana o planowanym weselu przynajmniej  jakieś 3/4 miesiące wcześniej, żeby zebrać na ten cel odpowiednie środki :)

5
Fotograf/Kamerzysta / Odp: Kamerzysta w kościele
« dnia: 04 Grudzień, 2017, 14:34:47 »
Z reguły kamerzysta w kościele tylko przeszkadza i stresuje gości, dlatego chciałabym żeby nagrywał tylko najważniejsze momenty zamiast ciągłego kręcenia się wśród ławek. Co o tym sądzicie?

Myślę, że to jest bardzo potrzebne. Z reguły para młoda jest tak zestresowana, że połowy rzeczy nie pamięta. Miło potem  obejrzeć i wspomnieć ten piękny moment! :)  Ja bardzo chciałabym mieć nagranych ludzi, obrączki itd. bo za jakiś czas o tym zapomnę.

6
Dodatki / Odp: Dodatki dla panny młodej
« dnia: 29 Listopad, 2017, 19:59:04 »
Moim zdaniem biżuteria jest kluczowa. Wiadomo, że tego dnia obrączki są najważniejszym dodatkiem i należy wybrać te jedne, jedyne, idealne. Uważam, że do strojnej sukni, aż dziwnie wygląda całkowity brak biżuterii, 'goła' szyja. W mojej opinii należy dopasować biżuterię do sukni i obrączek. Zgadzam się, że nie należy obwieszać się wielkimi kolczykami i kolią, ale uważam, że klasyczna, błyszcząca biżuteria może genialnie podkreślić urok panny młodej w jej wielkim dniu i nie należy z niej rezygnować.

7
Podróż poślubna / Odp: A może Paryż?
« dnia: 18 Październik, 2017, 08:12:31 »
Wydaje mi się, że Paryż jest trochę przereklamowany, lepiej wybrać miejsca bardziej ciche i w których będziemy mogli się zrelaksować. Ja wybrałabym jakąś wyspę z piękną plażą oraz pysznym jedzeniem. Na taką podróż nie trzeba wydawać dużo pieniędzy, można ją zorganizować samodzielnie.

8
Kreacje ślubne/Uroda / Odp: Makijaż próbny
« dnia: 18 Październik, 2017, 07:24:40 »
Ja naszczęście mam koleżankę, która wykonuje makijaże próbne i mogę z jej usług korzystać do woli :) Wykonałam już kilka i najbardziej spodobał mi się delikatny z pastelowymi odcieniami. Najważniejsze, aby na zdjęciach wyglądać piękne i naturalnie. Taki makijaż próbny można również wykonać samodzielnie.

9
Dodatki / Odp: Ozdoby na samochód
« dnia: 18 Październik, 2017, 07:21:29 »
Ja zdecydowanie stawiałabym na bardziej minimalistyczną formę, tzn. kilka kwiatów, napis lub ewentualnie jakaś figurka. Najważniejszy będzie samochód, dlatego na nim trzeba się skupić. Mi się marzy klasyczny kabriolet z lat 70 :) Dodatki powinni wam zrobić w każdej kwiaciarni.

10
Zabawa na weselu / Odp: Bajkowe fotografie
« dnia: 26 Wrzesień, 2017, 08:23:30 »
Myślę, że fotobudka na weselu to świetny pomysł. Chętni mogą robić sobie zdjęcia razem ze swoimi znajomymi i do tego się przebierać. Byłam na takim weselu i wszyscy byli zadowoleni z takiego rozwiązania.

11
Kuchnia / Odp: Catering na weselu
« dnia: 26 Wrzesień, 2017, 08:18:40 »
Kuchnia powinna być wybierana indywidualnie, aby dopasować ją do swoich potrzeb. Warto korzystać z opinii innych par młodych oraz można wybrać catering, który był na weselu, na którym byliśmy gośćmi weselnymi.

12
Dodatki / Odp: Suknia ślubna na wesele
« dnia: 05 Wrzesień, 2017, 11:17:57 »
Wasze propozycje wyglądają bardzo ciekawie, ja postawiłam na krótką sukienkę z koronkowymi dodatkami. Uważam, że sukienka powinna być tylko w kolorze białym.

13
Sale weselne / Odp: Jak wybrać salę weselną?
« dnia: 05 Wrzesień, 2017, 11:12:33 »
Może i sal weselnych jest dużo, natomiast terminów brak. Warto zaplanować wesele odpowiednio wcześniej, aby znaleźć miejsce dopasowane do naszych potrzeb :)

Strony: [1]

Wyjątkowy zespół na wesele to rewelacyjne dodatek na każdym weselu.