Forum Weselne i Ślubne

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Forum weselne już działa. Zachęcamy do włączenia się do dyskusji.


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - gieldowa

Strony: [1] 2 3 ... 14
1
Inne / Magdeburg laweta
« dnia: Dzisiaj o 08:32:18 »
Na https://laweta-magdeburg.com.pl/ znalazłem ciekawie prezentującą się ofertę pomocy drogowej w Niemczech. Korzystaliście kiedyś z ich usług? Zależy mi na pomocy drogowej z polecenia zamiast szukać w ciemno.

2
Inne / Hannover laweta
« dnia: Dzisiaj o 08:20:39 »
Czy na https://pomoc-drogowa-laweta-hannover.com.pl/ jest dobra oferta pomocy drogowej? A może ktoś już kiedyś po nich dzwonił i może więcej powiedzieć na temat tego, jak długo czeka się na holowanie samochodu?

3
Inne / Monitoring
« dnia: Dzisiaj o 07:53:44 »
Znalazłem ciekawą ofertę monitoringu na monitoring-wroclaw.com. Chciałbym zainstalować taki system zabezpieczeń u siebie. Czy ktoś może coś więcej powiedzieć na temat jakości usług tej firmy?


4
Inne / Skup aut
« dnia: Dzisiaj o 06:38:46 »
Czy auto skup Wrocław to dobra opcja na szybką sprzedaż auta? Korzystaliście z tego rodzaju usług? Jak wygląda kwesta płatności? Zależy mi na szybkiej sprzedaży bez żadnych pośredników i wystawiania ogłoszeń.

5
Inne / Pierścionki zaręczynowe
« dnia: Dzisiaj o 06:33:41 »
Czy kupowaliście pierścionki zaręczynowe w sklepach stacjonarnych, czy decydowaliście się raczej na tradycyjny zakup u jubilera? Widzę, że w sieci jest naprawdę sporo sklepów i duży wybór, ni wiem tylko, czy tak samo dobre jest z jakością?

6
Inne / Materiały
« dnia: Dzisiaj o 06:17:55 »
Jeśli chcecie znaleźć fajne materiały do szycia, polecam robić zakupy w tym sklepie. Wybór jest dużo większy w porównaniu do stacjonarnych sklepów, a i ceny zdecydowanie niższe.

7
Inne / Odporność na ścieranie
« dnia: 14 Czerwiec, 2019, 06:41:56 »
Cześć, może wiecie jak odporne na ścieranie są noże survivalowe wykonane ze stali 440? Jaka stal Waszym zdaniem jest najlepsza?

8
Inne / Prośba o pomoc
« dnia: 14 Czerwiec, 2019, 06:32:16 »
Czy ktoś z Was kierowców korzystał z http://pomoc-drogowa-gorzow.net/? Szukam sprawdzonej pomocy drogowej, która zajmuje się naprawą samochodów na miejscu, bez konieczności holowania auta do warsztatu.

9
Inne / Wyjazd służbowym autem
« dnia: 14 Czerwiec, 2019, 06:27:45 »
Na https://pomoc-drogowa-swiecko.com.pl/ znalazłem solidne usługi pomocy drogowej w okolicach Świecka. Jeśli wybieracie się tam w trasę, warto mieć pod ręką namiary na dobre i niedrogie usługi holowania.

10
Inne / Hamburg
« dnia: 14 Czerwiec, 2019, 06:20:52 »
Na https://laweta-hamburg.com.pl/ możecie znaleźć solidne usługi holowania samochodów w Hamburgu i okolicach. Jeśli wybieracie się tam w trasę, warto sobie zapisać do nich namiary. Mnie kilka razy ta firma uratowała na trasie.

11
Inne / Trasa na Słubice
« dnia: 14 Czerwiec, 2019, 06:15:35 »
Znacie pomoc drogową ze strony https://laweta-slubice.com.pl/? Korzystaliście kiedyś z ich oferty? Może mi ktoś powiedzieć, jak to wygląda pod względem kosztów i czasu zrealizowania zlecenia?

12
Inne / Pomoc drogowa Berlin
« dnia: 13 Czerwiec, 2019, 10:50:02 »
Kto korzystał z holowania i naprawy auta na https://www.pomoc-drogowa-berlin.com.pl/. Jak od strony praktycznej wygląda realizacja zlecenia? Jak dług czeka się na przyjazd lawety od momentu przyjęcia zgłoszenia przez firmę.

13
Życie po ślubie / Namiary na holowanie aut z niemiec
« dnia: 12 Czerwiec, 2019, 10:30:36 »
Kto wie, czy https://laweta-berlin.com.pl/ tak sprawnie działa, jak obiecuje? Potrzebna mi sprawdzona pomoc drogowa w okolicach Berlina? Znacie tę firmę? Korzystaliście już kiedykolwiek z ich oferty? Warto zadzwonić?

14
Inne / Niemcy - pomoc na autostradzie
« dnia: 12 Czerwiec, 2019, 10:20:52 »
Korzystaliście kiedykolwiek z holowania z https://www.pomoc-drogowa-laweta-niemcy.com.pl/. Wybieram się do Niemiec w trasę i szukam namiarów na dobrą pomoc drogową. Jak wiadomo, przezorny zawsze ubezpieczony.

15
Inne / Świecko
« dnia: 12 Czerwiec, 2019, 09:14:05 »

Ostatnio popsuł mi się samochód w trasie i już myślałem, że to koniec dalszej podróży. Zadzwoniłem jednak do https://www.laweta-swiecko.com.pl/. Szybko przyjechali i naprawili auto na miejscu.

Strony: [1] 2 3 ... 14

Wyjątkowy zespół na wesele to rewelacyjne dodatek na każdym weselu.