Forum Weselne i Ślubne

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Forum weselne już działa. Zachęcamy do włączenia się do dyskusji.


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Pati30

Strony: [1]
1
Inne / Dofinansowanie dla firmy
« dnia: 05 Sierpień, 2018, 12:56:08 »
Czy są to może na forum osoby, które brały dofinansowanie unijne na rozwój firmy? Pytam, bo na https://elpartners.pl jest informacja o konkursie, który byłby idealny dla mnie ale nic nie wiem na ten temat. Bardzo prosiłbym o podzielenie się swoimi doświadczeniami osoby, które to przerobiły :)

2
Sale weselne / Jak wybrać salę weselną?
« dnia: 27 Luty, 2017, 15:19:11 »
Na co trzeba zwrócić szczególną uwagę przy wyborze sali weselnej? Na etapie planowania na pewno zbieramy informacje o odpowiednich obiektach w okolicy (głównie z https://www.planujemywesele.pl/katalog/1/kategoria/sale-weselne i podobnych serwisów) ale zanim podejmie się decyzję dobrze byłoby dopiąć wszystko na ostatni guzik. Z góry dzięki za porady! :)

3
Fotograf/Kamerzysta / Szukam sprawdzonego fotografa ślubnego
« dnia: 30 Styczeń, 2017, 11:30:28 »
Szukam sprawdzonego fotografa ślubnego z Białegostoku lub okolic. Fajnie byłoby jakby miał pozytywne opinie (mam sprawdzone oferty z https://www.planujemywesele.pl/katalog/1/kategoria/fotografia-slubna/miasto/bialystok,26 ale tam nie ma opinii). Jeśli macie informacje z pierwszej ręki to tym lepiej :) Przewidziany budżet do 2000 zł.

Strony: [1]

Wyjątkowy zespół na wesele to rewelacyjne dodatek na każdym weselu.